Oferujemy kompletne ceramiczne systemy kominowe KONEKT.
Wyceny kominów wykonujemy na indywidualne zapytania (po podaniu specyfikacji pieca i wysokości komina).

 

 

Konekt UNI

Komin KONEKT UNI to najbardziej uniwersalny system kominowy przeznaczony do tradycyjnych urządzeń grzewczych oraz nowoczesnych pieców na paliwa stałe i ciekłe, w których występuje efekt skraplania się spalin

Trójwarstwowe w pełni izolowane rozwiązanie systemu sprawia, że komin spełnia wysokie wymagania stawiane przez nowoczesne techniki grzewcze, jak również jest kominem przeznaczonym dla rozwiązań tradycyjnych.

Konekt BASIC

Komin KONEKT BASIC jest to nowoczesny system do wkładów kominkowych i kotłów na paliwa stałe – drewno, węgiel. Komin KONEKT BASIC przeznaczony jest do pieców, o temperaturze spalin wyższej niż 200°C.

Komin KONEK BASIC jest nowoczesnym systemem do wkładów kominkowych i kotłów opalanych paliwem stałym takim jak drewno czy węgiel. System ten przeznaczony jest do pieców, w których temperatura spalin jet wyższa niż 200°C.

Konekt TURBO

Komin KONEKT Turbo to nowoczesny, dwuwarstwowy system powietrzno-spalinowy przeznaczony do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców kondensacyjnych i pieców z zamkniętą komora spalania.

Komin KONEKT Turbo to najbardziej uniwersalny jak i najlepszy rodzaj systemu kominowego na rynku. Jest to nowoczesny dwuwarstwowy system powietrzno-spalinowy przeznaczony do urządzeń z zamkniętą komorą spalania oraz pieców kondensacyjnych.